Вітаємо Вас на нашому сайті!

Комунальна установа «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради  була відкрита у 2006 році на базі недержавного неприбуткового Закладу охорони здоров’я «Центр «Відродження», в якому надаються реабілітаційні послуги дітям міста Чернігова з 1996 року.

Сьогодні одночасно функціонує комплекс зі спільною реабілітаційною базою, потужність якого дозволяє надавати реабілітаційні послуги 275 дітям щоденно. Крім того, така інтегрована модель об’єднання зусиль обох закладів – державного і недержавного надає можливість оптимізувати кадрові ресурси, розширити матеріальні можливості задля поліпшення ефективності роботи по реабілітації дітей з інвалідністю та дітей, стан здоров’я яких загрожує інвалідізацією.

Положення про комунальну установу «Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради код ЄДРПОУ 33259657, 2022 рік

Centr13.jpg

Чернігівських та іногородніх дітей із показаннями щодо отримання реабілітації приймає недержавний неприбутковий Заклад охорони здоров’я  «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження». Дітей із області обслуговує Комунальна установа "Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради - реабілітаційна установа сфери управління Міністерства соціальної політики та органів соціального захисту населення.

В основу реабілітаційного процесу покладена модель «Тандем - партнерство», схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я, програми раннього втручання, концепція соціальної педіатрії. 

Мета діяльності Центру
- здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на профілактику та коригування порушень розвитку дитини з інвалідністю, дитини, стан якої загрожує інвалідністю, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції у суспільство.

Читати далі

Поділитись

2Director-Directrisa.jpg
Керівники Чернігівського реабілітаційного центру Відродження»:
 Пасічник Василь Іванович
директор Комунальної установи "Обласний центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження» Чернігівської обласної ради
 
Зенченко Наталія Леонідівна
директор Закладу охорони здоров’я  «Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Відродження»

НОВИНИ ЦЕНТРУ «ВІДРОДЖЕННЯ»

Bestie
Image

НАШІ ПОСЛУГИ

Bestie
Медична і фізична реабілітація

Медична і фізична реабілітація

Консультації лікарів. Функціональна діагностика. Фізіотерапевтичні процедури. ЛФК.
Психологічна реабілітація

Психологічна реабілітація

Психологічна діагностика та корекція. Кабінет сенсорної інтеграції. Комплекс «Нірвана».
Педагогічна і соціальна реабілітація

Педагогічна і соціальна реабілітація

Консультації та реабілітаційні заняття з педагогами. Методика М. Монтессорі та ін.
Працетерапія та профорієнтація

Працетерапія та профорієнтація

Заняття в деревообробному, швейному, комп’ютерному  кабінеті. Глинотерапія та ін.
Соціальний патронаж

Соціальний патронаж

Огляди та консультації спеціалістів, проведення педагогічних занять вдома у дитини.
Паліативна допомога

Паліативна допомога

Цілодобовий кваліфікований медичний та соціальний догляд.
 

Image

Собака-лікар Лілу

Bestie

 Починаючи з 2011 року в чернігівському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» проводяться заняття з каніс-терапії. Каніс-терапія - це різновид терапії за допомогою тварин - метод лікування та реабілітації, з використанням спеціально підготовлених собак. 

"Дай лапу, друже!"

Bestie

Біля 50-ти років існує теорія собакотерапії або «каніс-терапії» – лікування за допомогою собак. Спеціально навчені собаки допомагають дітям з особливими потребами пізнавати світ, спілкуватися з ним, любити його. Собака є не тільки другом людини, а ще виступає в ролі лікаря.

Image

Про Центр

Цент Возрожденя

Мета діяльності Центру - здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на профілактику та коригування порушень розвитку дитини з інвалідністю, дитини, стан якої загрожує інвалідністю

Наша адреса

Україна, 14032

м. Чернігів

+38 0462 95 22 26

revival.centre@ukr.net

Режим роботи:

Центр працює щоденно

з 8.00 до 18.00

крім неділі

Всі фото на сайті опубліковані за згодою батьків.
Копіювання матеріалів без прямого посилання на сайт ЗАБОРОНЕНО

Copyright © 2018 Чернігівський реабілітаційний центр «Відродження»

Please publish modules in offcanvas position.