Собака- лікар Лілу

Собака- лікар Лілу, вихованка підприємця, власника фірми "Collar"  Юрія Синиці, допомагає дітям Центру

 Починаючи з 2011 року в чернігівському обласному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» проводяться заняття з каніс-терапії. Каніс-терапія - це різновид терапії за допомогою тварин - метод лікування та реабілітації, з використанням спеціально підготовлених собак. 

Ініціаторами даного методу в центрі стали приватний підприємець, власник фірми "Collar", Юрій Синиця та кандидат психологічних наук Віктор Мозговий.

Саме вони вирішили, що цей метод є дієвим і ефективним в реабілітації дітей з порушеннями розвитку. Свою власну, спеціально підготовлену собаку породи кане-корсо Ніку для занять з хворими дітьми запропонував Юрій Синиця. Протягом тривалого часу, з 2011 до 2016 року, Ніка була успішним і найулюбленішим серед дітей реабілітологом в центрі. Але Ніка «пішла на пенсію». Результати методики були настільки вражаючими, що пан Юрій доклав усіх зусиль для підготовки нового чотирилапого фахівця. З жовтня 2016 року заняття відновилися за участі вже нової «вихованки» пана Юрія - Лілу. Лілу - щеня, їй менше року. Але вона вже показує хороший результат в роботі з дітьми.

Заняття в центрі проводяться в тандемі між практичним психологом Євгеном Вітвицьким і кінологом Михайлом Кулько. Така взаємодія дозволяє повніше контролювати реабілітаційну середу і домагатися більш високих результатів.

 Корекційні заняття будуються з урахуванням принципу комплексного підходу і корекції за допомогою спеціально підібраних ігор та вправ з собакою і передбачають індивідуальний підхід із урахуванням стану дитини, віку і специфічних потреб. 

Заняття проводяться індивідуально або в невеликих групах

Ось лише деякі з напрямків роботи із собакою:
• Мотивація.
• Зниження рівня стресу.
• Підвищення мовленнєвої активності.
• Розвиток моторики.
• Соціально-емоційний розвиток.
• Формування навичок цілеспрямованої діяльності.
• Робота з кінофобією.

Важливо зазначити, що допомога пана Юрія є повністю безкоштовною для центру. Підготовка собаки, її доставка, добір атрибутів для занять забезпечується лише стараннями і щирим бажанням допомогти хворим дітям Юрія Синиці і його вірного помічника – кінолога Михайла Кулько. 

Діти, батьки та увесь наш потужний колектив бажаємо цим небайдужим людям міцного здоров’я і успіхів у всіх справах і починаннях. Приємно усвідомлювати, що в нашому місті є люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на створення добра, радості, віри в краще майбутнє. Вони є прикладом для багатьох з нас.

 

НОВИНИ ЦЕНТРУ "ВІДРОДЖЕННЯ"

Зустріч з казкою в День лялькаря

21 березня, в Міжнародний день лялькаря, до Центру завітали актори…

День "сонячних" людей #lotsofsocks

21 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день людини із…

Дитячий концерт до Свята Весни

8 березня діти привітали своїх мам та бабусь зі Святом Весни.

Центр відвідали англійські благодійники

Наприкінці лютого до Центру завітали англійські благодійники–

Новорічні свята для дітей Центру

В центрі «Відродження» традиційно панує різдвяно-новорічна атмосфера…

Заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю Україна щороку відзначає 3…

Про Центр

Цент Возрожденя

Мета діяльності Центру - здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на профілактику та коригування порушень розвитку дитини з інвалідністю, дитини, стан якої загрожує інвалідністю

Наша адреса

Україна, 14032

м. Чернігів

+38 0462 95 22 26

revival.centre@ukr.net

Режим роботи:

Центр працює щоденно

з 8.00 до 18.00

крім неділі

Всі фото на сайті опубліковані за згодою батьків.
Копіювання матеріалів без прямого посилання на сайт ЗАБОРОНЕНО

Copyright © 2018 Чернігівський реабілітаційний центр «Відродження»

Please publish modules in offcanvas position.