«Жіноча природа – це спрямованість дій всередину,
розвиток гармонії із навколишнім світом, 
вміння жити душею в любові, даруючи любов»

«Жива картина, що наповнює чарівними фарбами повсякденність» – так можна описати словами одне із найдавніших рукоділь на землі і сучасне хобі для українських жінок – вишивання стрічками. Вже більш ніж півроку успішно опановує цей вид рукодільного мистецтва Вікторія Валеріївна Моляренко – мама вихованця обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». 

Ірина Горунова та її 17-річна донька Аннушка нещодавно проходили курс реабілітації на базі стаціонарного відділення Центру. Чим же привернула увагу ця чудова жінка, що ми вирішили приділити їй кілька рядків на сайті? Ірина – маленька і дуже світла жінка, з високим духовним потенціалом, пов’язаним з любов’ю до творчості.

 Галина - мама дитини з інвалідністю (діагноз ДЦП). Під час комплексної реабілітації Галина супроводжувала сина Іллю на заняття з глинотерапії, вчилася разом із ним ліпити прості фігурки.

Про Центр

Цент Возрожденя

Мета діяльності Центру - здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на профілактику та коригування порушень розвитку дитини з інвалідністю, дитини, стан якої загрожує інвалідністю

Наша адреса

Україна, 14032

м. Чернігів

+38 0462 95 22 26

revival.centre@ukr.net

Режим роботи:

Центр працює щоденно

з 8.00 до 18.00

крім неділі

Всі фото на сайті опубліковані за згодою батьків.
Копіювання матеріалів без прямого посилання на сайт ЗАБОРОНЕНО

Copyright © 2018 Чернігівський реабілітаційний центр «Відродження»

Please publish modules in offcanvas position.