Центр відвідали англійські благодійники

Наприкінці лютого до Центру завітали  англійські  благодійники–

Алан Хіліар – керівник благодійної організації «Допомога Фелстед знедоленим дітям», Робін Браун -  керівник організації «get involved helping others» або «залучайтеся до допомоги іншим» і його смілива й неперевершена команда -  Майкл Ротвелл, Мартин Маги, Роберт Никсон, Брайан Джиггинс, Роберт Ноулз, Дэйв Андерсон, Тони Эллистон.

  1 03 2023 1

Благодійна організація Алана та Полін, що протягом  20 років постійно допомагає центру «Відродження»,  зібрала команду людей, які мають в серцях любов, милосердя та віру в добро і Україну.

Протягом  року війни команда Алана Хіліара та Полін Крейвен передала майже 30 тон необхідних товарів для центру реабілітації та соціально незахищених сімей, таких як побутові речі, засоби гігієни, продукти харчування, текстиль та іграшки для дітей. Ми щиро вдячні цим чуйним та небайдужим людям, які допомагають нам протягом таких складних для українців часів.

 

1 березня діти, що перебувають на реабілітації в Центрі, зустрілись  з англійським друзями у музичній залі. Цієї події всі чекали з особливим хвилюванням.  Адже вперше за час війни така чисельна команда англійців прибула до Центру та з`явилась можливість зібратися разом.

 За доброю багаторічною традицією діти разом з вихователями підготували для почесних гостей яскравий музичний захід.

Аби привітати англійських благодійників у Чернігові та подякувати їм за допомогу та підтримку до Центру завітала Валентина Лугова, директор департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації.

Розпочали дружню зустріч з перегляду короткої відео історії з життя нашого центру в перші місяці війни. Згадали як переживали важкі часи облоги і пригадали добрі справи щирих та сміливих людей.

Програма заходу була насичена красивими українськими піснями, запальними таночками.  Малюки з задоволенням демонстрували свої вміння і таланти та залучали англійців до музичних розваг.  Зустріч пронизували теплі та зворушливі почуття взаємної поваги та єдності. А радісні та усміхнені дитячі личка дарували присутнім позитивні емоції, що є вкрай необхідними в цей складний час постійного напруження та щоденних випробувань.

Наприкінці заходу англійські благодійники вручили всім дітям, присутнім в залі, подарункові набори та іграшки.

У кожного під час визволення України є своя роль, кожен зараз тримає свій фронт. І ми чітко знаємо, що дітям потрібне щасливе дитинство. Зі світлом, теплом, з можливістю навчатися і жити під мирним небом незалежної держави Україна.

Велика Британія очолює міжнародні зусилля для підтримки нашої країни, зокрема застосовуючи суворі санкції до агресора, та надає військову, гуманітарну та економічну допомогу.

Щиро дякуємо нашим англійським друзям за віру в нас, за таку необхідну і дієву підтримку на шляху до перемоги, за щирі та чуйні серця!

DSC_0017
DSC_0021
DSC_0023
DSC_0029
DSC_0047
DSC_0049
DSC_0059
DSC_0092
DSC_0095
DSC_0099
DSC_0101
DSC_0107
DSC_0123
DSC_0141
DSC_0148
DSC_0183
DSC_0194
DSC_0197
DSC_0226
DSC_0233
DSC_0243
DSC_0247
DSC_0305
DSC_0266
DSC_0271
DSC_0276
DSC_0282
1_03_2023
DSC_0290
DSC_0299

НОВИНИ ЦЕНТРУ "ВІДРОДЖЕННЯ"

Зустріч з казкою в День лялькаря

21 березня, в Міжнародний день лялькаря, до Центру завітали актори…

День "сонячних" людей #lotsofsocks

21 березня світова спільнота відзначає Міжнародний день людини із…

Дитячий концерт до Свята Весни

8 березня діти привітали своїх мам та бабусь зі Святом Весни.

Новорічні свята для дітей Центру

В центрі «Відродження» традиційно панує різдвяно-новорічна атмосфера…

Заходи з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

Міжнародний день людей з інвалідністю Україна щороку відзначає 3…

Активності для дітей від акторів Молодіжного театру

Сьогодні ми переживаємо дуже складні часи, особливу увагу потрібно…

Про Центр

Цент Возрожденя

Мета діяльності Центру - здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на профілактику та коригування порушень розвитку дитини з інвалідністю, дитини, стан якої загрожує інвалідністю

Наша адреса

Україна, 14032

м. Чернігів

+38 0462 95 22 26

revival.centre@ukr.net

Режим роботи:

Центр працює щоденно

з 8.00 до 18.00

крім неділі

Всі фото на сайті опубліковані за згодою батьків.
Копіювання матеріалів без прямого посилання на сайт ЗАБОРОНЕНО

Copyright © 2018 Чернігівський реабілітаційний центр «Відродження»

Please publish modules in offcanvas position.