- Чернігівський реабілітаційний центр "Відродження"
Привіт, школо!
Наприкінці серпня Центр «Відродження» наповнюється особливою атмосферою — ми радо вітаємо наших дітей - першокласників! Для кожної дитини початок шкільного шляху — це велика подія, сповнена хвилювання, радості, надій і відкриттів.
А для дітей із порушеннями здоров’я це ще й вагомий крок у подоланні бар’єрів, зміцненні віри у себе та свої сили.
Свято першокласника стало символом старту в новий етап життя, де дитина відчуває підтримку не лише родини, а й усього колективу Центру. Під час святкового заходу всі діти продемонстрували вокальні композиції, а першокласники в ігровій формі збирали шкільне приладдя до портфелів, розважалися разом із казковою героїнею.
Свято пройшло в атмосфері щирості, тепла й турботи. Всі присутні — діти, батьки, фахівці Центру, гості — об’єдналися, щоб показати: кожна дитина має право навчатися, мріяти, досягати успіхів! Для когось це лише перший дзвінок, а для нас — перший крок по тернистому шляху щоденної кропіткої праці до майбутнього.
«Кожна дитина заслуговує на свято!» З такими словами заступник голови обласної ради Дмитро Блауш звернувся до дітей, які цього року вперше підуть до школи. Керівник відзначив професійність та самовідданість колективу Центру та подякував батькам, які доклали чималих зусиль та старань, аби діти сьогодні на святі продемонстрували свої творчі здібності та загалом були самодостатніми у соціумі. А для того, аби навчання було у радість Дмитро Блауш вручив дітям портфелі, які забезпечують транспортування шкільного приладдя, комфорт та здоров'я спини дитини завдяки ортопедичним елементам, організація простору всередині для зручного розміщення речей.
Серед гостей на святі був 16-річний Артем, який, не зважаючи на свій молодий вік, вже займається благодійністю і виявив бажання привітати діток-першокласників канцелярським приладдям, придбаним за власний кошт. Вітальне слово Артема було сповнене щирістю і теплотою до дітей, повагою до батьків і захопленням роботою працівників Центру.
Наприкінці свята діти традиційно отримали подарунки від друзів і благодійників із Великої Британії, які завжди піклуються про них. Подарунки сформувала і передала Громадська організація «Відродження».
Ми щиро віримо, що для кожного нашого першокласника навчання стане радісним і посильним, а школа — місцем росту, дружби і досягнень.






























