Англійські благодійники допомогли здійснити мрію талановитого хлопця

Діти, які проходять реабілітацію в Центрі «Відродження», постійно відчувають доброту та турботу з боку англійських благодійників. Завдяки дієвій допомозі англійських благодійних організацій найбільш старанні та талановиті діти мають змогу займатись улюбленою справою,  повноцінно розвиватись та  долучатись до суспільного життя.  

 Так, дуже потрібний та вартісний  надлегкий інвалідний візок для занять танцями  був виготовлений в Англії на замовлення представників англійської благодійної організації  «Допомога Фелстед знедоленим дітям» спеціально для  17-річного  Даниїла Гирчука, який  вже 5 років професійно займається танцями.  

news revival 3 12 2020 14

Даниїл проходив курси реабілітації в Центрі з 6 річного віку . Після складної операції хлопчик втратив можливість самостійно ходити. Проте,  за підтримки родини, намагався жити повноцінним життям – відвідував загальну школу, активно займався плаванням. Протягом 10 років отримував реабілітаційні послуги в центрі.

В 2012 році Даниїл вперше прийшов в танцювальний колектив «Мегаденс» та розпочав займатись танцями на візку. Цілеспрямованість, наполегливість, велика працелюбність дозволили Даниїлу досягти високих результатів не тільки в плаванні, а й у танцях. З кожного фестивалю, конкурсу, змагань всеукраїнського і ,навіть, міжнародного значення Даниїл повертався з заслуженою нагородою.

Girchuk Daniil 1

 

Зараз Даниїл Кандидат у майстри спорту України по спортивних танцях на візках. Великих успіхів досяг і в плаванні – з 2014 року є  Майстром спорту і щороку  - призером чемпіонатів України.

Girchuk Daniil 3

Girchuk Daniil 4

Наприкінці минулого року соціальні педагоги Центру «Відродження», вчергове відвідуючи Даниїла вдома, у спілкуванні з Даниїлом та його батьками з’ясували, що для розширення можливостей сина є потреба в спеціалізованому, полегшеному візку для занять танцями. Адже за яскравими перемогами стоять багатогодинні тренування та неймовірні зусилля.  Візок, на якому пересувався хлопець, старий і не пристосований для занять танцями. Соціальні педагоги звернулися до директора центру з проханням допомогти Даниїлу придбати такий візок.

У одному з листів англійським друзям, Василь Іванович Пасічник описав проблему і звернувся до постійних спонсорів Центру за допомогою, адже свого часу представники англійської благодійної організації «Допомога Фелстед знедоленим дітям» (керівники Алан Хіллар та Полін Крейвен)

AlanPolin

  подарували спеціальний візок для танців Насті Лалетіній. Дівчина досягла значних успіхів в спортивних танцях на візках, нині професійно займається спортом – лижні перегони та біатлон. 

Звичайно, англійці одразу відгукнулися допомогти і підтримали наполегливість та старання обдарованої дитини - замовили виготовлення спеціального індивідуального візка для Дані в Англії. Протягом двох тижнів велись консультації із татом Даниїла Анатолієм щодо специфічних особливостей візка, індивідуальних параметрів, щоб врахувати всі потреби і побажання хлопця. За два місяці візок був готовий! Нажаль, через карантинні обмеження, доставити візок до Центру змогли лише зараз. І так співпало, що саме 3 грудня,  в Міжнародний день людей з інвалідністю, директор Центру – Василь Іванович Пасічник виконав почесну місію та передав новенький візок для танців Даниїлу.

 

news_revival_3_12_2020 (10)
news_revival_3_12_2020 (11)
news_revival_3_12_2020 (12)
news_revival_3_12_2020 (13)

 

Хлопець відразу оцінив переваги нового засобу для пересування, виконавши танцювальні па, відмітив його легкість та маневреність.

Даниїло є студентом національного університету «Чернігівська політехніка» ,  вивчає комп’ютерну інженерію. Свою майбутню професійну діяльність пов’язує з комп’ютерами, але планує і надалі займатись танцями та спортом. Наполегливість та працелюбність хлопця, його неймовірна життєлюбність є прикладом для наслідування.  Щиро бажаємо Дані великого натхнення, багато нових перемог та успішного життєвого шляху!

news revival 3 12 2020 15

news revival 3 12 2020 1

НОВИНИ ЦЕНТРУ "ВІДРОДЖЕННЯ"

В Центрі провели щеплення працівників від COVID-19

13 липня майже половина охочих членів колективу центру «Відродження»…

Свято Івана Купала

9 липня в Центрі відбулося тематичне театралізоване дійство,…

В Центрі провели заходи, присвячені Дню захисту дітей

Сьогодні, 1 червня, діти центру «Відродження» стали учасниками…

2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Працівники центру «Відродження» декілька років поспіль активно…

Колектив  Центру долучився до міжнародного флешмобу  #LotsOfSocks

21 березня у світі відзначається День людини з синдромом Дауна…

Діти привітали мам та бабусь з Жіночим днем

Разом із весною приходить до нас красиве та ніжне свято – 8 березня.…

Про Центр

Цент Возрожденя

Мета діяльності Центру - здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на профілактику та коригування порушень розвитку дитини з інвалідністю, дитини, стан якої загрожує інвалідністю

Наша адреса

Україна, 14032

м. Чернігів

+38 0462 95 22 26

revival.centre@ukr.net

Режим роботи:

Центр працює щоденно

з 8.00 до 18.00

крім неділі

Всі фото на сайті опубліковані за згодою батьків.
Копіювання матеріалів без прямого посилання на сайт ЗАБОРОНЕНО

Copyright © 2018 Чернігівський реабілітаційний центр «Відродження»