- Чернігівський реабілітаційний центр "Відродження"
Дякуємо благодійникам за постійну підтримку та турботу!
Сьогодні, 5 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Безкорислива допомога своєму ближньому в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності.
За роки надання допомоги дітям з інвалідністю стало зрозуміло, що людей, які співчувають дитячій біді, - багато. Людей, у яких співчуття втілюється в певну дію, - набагато менше. Це особливі люди. Прагнення добра й милосердя згуртувало довкола центру «Відродження» тисячі таких особливих, небайдужих людей.
Саме вас, дорогі наші помічники, друзі, однодумці ми - працівники центру, діти та їхні батьки щиро вітаємо з цим поважним святом! Адже, завдяки вашій активній допомозі ми надаємо дітям можливість не лише покращити своє здоров’я, а й збагатитися знаннями, необхідними життєвими навичками, поліпшити настрій. Перебуваючи в центрі, діти постійно відчувають ваші тепло і турботу. Милосердя, людяність, взаємодопомога, співчуття, щирість – ці високі цінності притаманні справжнім БЛАГОДІЙНИКАМ, тобто ВАМ!
Вельмишановні добродії, щиро дякуємо за розуміння, постійну допомогу і підтримку. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів у добрих справах та здійснення запланованих проектів. Ваша благодійність надзвичайно важлива. Ваше вміння дарувати особливим дітям радість щасливого дитинства заслуговує на велику шану та повагу. Дякуємо всім ВАМ за ВАШІ добрі і відкриті серця!






























